Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

DLACZEGO KAMPEREM?

Po pierwsze wszystkiego w życiu trzeba spróbować. Skąd wiemy, że zupa pomidorowa jest dobra 😉 bo kiedyś spróbowaliśmy. Ktoś kto nigdy wcześniej nie wchodził do kampera zawsze jest zaskoczony przestrzenią, wykończeniem wnętrza i łazienką. W trasie najwspanialsze udogodnienie dla mojej żony to możliwość skorzystania z WC w każdym miejscu i bez kolejki. Zapewne nieraz trafiliście na dwa autokary turystów którzy chwilę przed Wami zatrzymali się na stacji? Dla mnie magią jest kawa z ekspresu przez całe wakacje za grosze. Oczywiście możliwość zabrania całego sprzętu sportowego na wakacje bezcenne. Fakt faktem połowy nie używam, ale przynajmniej nie marudzę, że „a gdybym tu miał kajak?”

JAK ZWIEDZAĆ?

Przy klasycznym wypoczynku mamy dwie opcje. Rezerwujemy hotele na trasie przy miejscach które chcemy zobaczyć lub znajdujemy hotel pośrodku i codziennie dojeżdżamy.

Przy pierwszej opcji codziennie się pakujemy. Przy drugiej codziennie robimy kilometry tam i z powrotem.
Dzięki wypożyczeniu kampera oglądamy takich miejsc dużo więcej. Dodatkową zaletą jest dojechanie na miejsce jeszcze wieczorem i nocleg na parkingu przy miejscu które chcemy zwiedzić. Oczywiście rano jesteśmy pierwsi w kolejce do wejścia (bilety kupiliśmy wieczorem ;-))

JAK KTOŚ NIE CHCE ZWIEDZAĆ TYLKO WYPOCZYWAĆ?

Jak najbardziej. Kamper ma w pełni wyposażoną łazienkę z ciepłą wodą, klimatyzację postojową oraz kuchnię. Na kempingu możemy wynająć sobie całą parcelę a wielkość parceli ogranicza nas tylko kwota jaką chcemy wydać. Plusy to to że nie musimy deklarować jak długo chcemy zostać. Będzie padać, to zmieniamy miejscówkę. Chcesz basen, animacje lub inne udogodnienia. To też żaden problem. Kempingi jak hotele też mają gwiazdki i oferują swoim klientom przeróżne atrakcje aby uatrakcyjnić pobyt i oczywiście nakłonić do powrotu w kolejnym sezonie.

GDZIE JECHAĆ?

My tego nigdy nie wiemy. Mamy kilka miejsc które byśmy chcieli zobaczyć a reszta to kwestia przypadku.

Nigdy też nie wiemy ile i gdzie będziemy. Ostatnio skróciliśmy pobyt na Chorwacji bo pokonało nas słońce. Resztę urlopu spędziliśmy na Węgrzech.

DLACZEGO TO TYLE KOSZTUJE?

Ponieważ same kampery są drogie a obsługa jeszcze bardziej. Parking strzeżony na rok i ubezpieczenie kampera kosztuje więcej niż wynajęcie tegoż samochodu na tydzień. Dodatkowo serwis, strata na wartości oraz utrzymanie go w dobrej formie to kolejne złotówki w budżecie. Dlatego dzięki wypożyczaniu możemy podzielić te koszty na kilka osób.

CZY DAM RADĘ KIEROWAĆ TAKIM SAMOCHODEM?

Jeśli jeździsz swoim to i tym dasz radę. Przeszkolimy Cię. A gdyby były jakieś kłopoty to jesteśmy do twojej dyspozycji pod naszym telefonem.

A JAK COŚ SIĘ ZEPSUJE?

Nasze samochody są nowe, a ewentualne naprawy wykonujemy w autoryzowanych serwisach na oryginalnych częściach. Jeśli jednak coś się stanie. Ubezpieczyliśmy nasze samochody. Oraz jesteśmy po to żeby Wam pomóc.

DLACZEGO EWENTUALNE ZNISZCZENIA SĄ TAKIE DROGIE?

Nie naprawiamy uszkodzonych części. Wymieniamy na nowe. Aby kolejny najemca miał pewność, że nic nie zakłóci jego wypoczynku. Nie będzie też problemu z dochodzeniem czy przy odbiorze to była rysa czy już pęknięcie.

DLACZEGO KAUCJĘ DOSTANĘ DOPIERO ZA KILKA DNI?

Po odbiorze auta jedziemy je umyć. Sprawdzamy jego stan techniczny oraz sprawność wszystkich elementów (WC, prysznic, szafki, markiza itp.) Chwilę to trwa. Ale zaraz po tym kaucja trafia na Twoje konto.

CZY MOGĘ ZOSTAWIĆ U WAS SAMOCHÓD PODCZAS MOJEGO URLOPU?

Jasne. W miejscu gdzie normalnie stoi nasz kamper. Nie jest to parking strzeżony ale takowy znajduje się niedaleko naszej firmy i możemy go dla Ciebie na ten okres wynająć.

CZY MOŻECIE PRZYWIEŹĆ MI KAMPERA?

Jasne. Do ustalenia. Tylko pamiętaj, że poniesiesz koszty transportu.

MOGĘ SIĘ SPÓŹNIĆ WRACAJĄC Z WAKACJI?

Kategorycznie nie. Na wracającego kampera czeka kolejna osoba, która zapłaciła i też chce rozpocząć swój wypoczynek.

A my musimy go dla niej przygotować. Jeśli wiesz, że masz problemy z dotrzymywaniem terminów po prostu wynajmij kampera na tydzień dłużej. Będziesz miał 168h zapasu.